top of page
şehrin silueti

AŞKAR

kimdir?

Hakkımızda

Aşkar Reklam olarak açık hava reklamcılığı sektöründe 2010 yılından bu yana hizmet vermekteyiz. Yola çıktığımız günden bu güne kadar, işimizi de adımıza yakışır şekilde aşkla yapmaya devam etmekteyiz. Tasarımdam montaja kadar sunduğumuz hizmet kalitesiyle vizyonumuz; Samsun’dan Artivn’ e kadar tüm açık hava reklam ürünlerinin altına adımızı yazmak. Çözüm ortaklarımızdan aldığımız güç ile kusursuz hizmet ve müşteri memnuniyetine kendimizi adadık.

 

Çevre dostu bir firma olmaktan gurur duyuyoruz ve Dünyamızın daha yaşanılır bir yer olması için, gelecek nesillere en büyük mirasımızın bekçisi olarak Aşkar Reklam; üretim sürecinden itibaren minimum fire ile atık ayrıştırma projesiyle de geri dönüşüme katkıda bulunmaktadır.

 

Hizmet anlayışımız; memnun müşteriler, güven ve istikrar ışığında etik ticareti benimseyerek Doğu Karadenizde açık hava reklamcılığı alanında inovatif fikirleriyle büyüyen bir firma olmayı hedeflemekteyiz.

Marka Analizi

Yenilikçi olup, trendleri yakalamak, markanın kimliğinin gelişmesine paralel, hangi pazar bölümlerinin marka için en cazip olduğunu belirlemek ve buna göre strateji geliştirmek bizler için büyük önem kaydetmektedir.

Yayın Hazırlığı

Reklam mesajınızın özellik değil yarar sağlayan, fonksiyonel ve duygusal yararları olması gerektiğini düşünüyoruz. Tüketicinin reklamı gördükten sonra herhangi bir şekilde tüketicinin tepki vermesini hedefleriz.

Hedef Kitle Analizi

Hedef kitlenin ön eğilimlerinin, onu etkileyen bireysel ve grupsal faktörlerin, hedef kitleyi oluşturan bireylerin demografik özelliklerinin, hedef kitlenin satın alma karar sürecini açıklayan satın alma modelleri oluşturulur.

Yayın Takibi

Planlamanızın kitlenize ulaştığını doğrularız. Mecralar takip edilecek hedef kitleniz ile doğru alanda olduğunuzu teyid ederiz, bu süreç bize reklamın sürekliliğini korumak konusunda bilgi vermektedir.

Medya Planlama

Hedef kitle (tüketici) kimdir? Hedef kitleye hangi mecralar aracılığı ile ulaşılmalıdır? Hangi zamanda yapılmalıdır? Bütçe ne olmalı? Televizyon, Radyo, Açıkhava, Gazete, Dergi, Sinema reklam mecralarının fiyatlarını analiz eder doğru mecrayı seçerek bu soruların cevabını veririz.

Raporlama

Medya takibinin gerçekleştirilmesini sağlıyoruz. Yayınlanan reklamlarını takip edebilmeleri için haftalık olarak, yer aldığı mecraya göre yayın raporları sunuyoruz. Bu raporlar yazılı ve görsel kayıtlardan oluşmaktadır.

"İyi reklam sadece bilginin sirkülasyonunu sağlamaz. Bu akla tutku ve inanç katar."

Leo Burnett

bottom of page